Фігура: Трикутник

Фігура технічного аналізу: Трикутник. Як формується на графіку, які типи трикутників існують і як їх використовувати в торгівлі?

Освіта форекс трикутника часто можна бачити на різних таймфреймах і якщо використовувати в торгівлі форекс стратегії або стратегії бінарних опціонів у зв'язці з трикутником, то картина буде видно ще чіткіше.

Типи трикутників

Є 3 типи трикутників:

— Висхідний трикутник
— Спадний трикутник
— Симетричний трикутник

Їх легко можна побачити на графіках, трикутник часте явище, тому варто придивлятися до цього.

Коли формується трикутник, то все закінчується тим, що ціна пробиває в яку-небудь сторону, але ось в яку — це залежить від різних умов.

Рекомендую використовувати стратегії, а дану фігуру просто враховувати при торгівлі і якщо з'явиться трикутник, значить ринок звужується у вузькому вугіллі.

Фігура трикутник майже така ж, як і постать клин, але є ряд особливостей, якщо придивитися, то у трикутника інша побудова, але принцип — звуження у вузькому вугіллі однаковий.

Читайте також - Фігура: Клин

Ось приклади існуючих трикутників:

Висхідний трикутник

У висхідному трикутнику, як правило, ціна пробиває вгору лінію опору, можна входити з відкату по цій стратегії або ставити отложный ордер на 2 пункти з тейк профітом 10-15 пунктів, зазвичай це спрацьовує.

Спадний трикутник

В низхідному трикутнику, як правило, ціна пробиває вниз лінію підтримки, тому діємо аналогічно, як і з висхідним трендом.

Симетричний трикутник

З симетричним трикутником вже складніше, тут ціна може вдарити як вгору, так і вниз.

Тому можна виставити 2 протилежних відкладних ордера провівши лінії, щоб бачити межі трикутника. Або почекати куди піде ціна, а потім увійти від відкату, так надійніше.

Читай також: